14 maja – święto Opiekunów Medycznych i Farmaceutów

Dziś z ogromnym szacunkiem dziękujemy wszystkim Opiekunom Medycznym oraz Farmaceutom za ich codzienną pracę, troskę i zaangażowanie w opiekę nad drugim człowiekiem.

Opiekunowie Medyczni każdego dnia wspierają pacjentów swoją empatią, cierpliwością i obecnością, natomiast Farmaceuci czuwają nad bezpieczeństwem farmakoterapii oraz służą profesjonalną wiedzą i pomocą

W Medycznych Szkołach Policealnych w Nysie jesteśmy dumni, że możemy kształcić przyszłych specjalistów zawodów medycznych — ludzi z pasją, odpowiedzialnością i sercem do pomagania innym.

Wszystkim Opiekunom Medycznym i Farmaceutom życzymy zdrowia, satysfakcji zawodowej oraz nieustającej siły i motywacji do niesienia pomocy!