o szkole

medyk...

OD DZISIAJ - TWOJA SZKOŁA

Od wielu lat prowadzimy Medyczne Szkoły Policealne w Nysie. W naszych szkołach kształcimy dorosłych i młodzież w zawodach medycznych. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych, ponad to posiadamy pozwolenie na kształcenie od Ministerstwa Zdrowia, Kuratoriów Oświaty, Starostw Powiatowych.
Absolwenci naszej szkoły po zdaniu egzaminu państwowego otrzymują dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe i certyfikat w języku, angielskim (Europass) honorowany przez pracodawców w krajach Unii Europejskiej.

NIE MUSISZ MIEĆ MATURY, ŻEBY UCZYĆ SIĘ U NAS

To co nas wyróżnia:

• Nauka bezpłatna na 12 kierunkach medycznych,
  • 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego
  • Brak ukrytych opłat,
  • Najlepszym słuchaczom wystawiamy referencje,
  • Pomagamy w zdobyciu pracy w kraju i za granicą,
  • Bezpłatnie wydajemy zaświadczenia do KRUS, ZUS, MOPS oraz legitymacje szkolne,
  • Nasza kadra dydaktyczna to specjaliści w zakresie nauk medycznych, wykładowcy z wyższych szkół medycznych,
  • Dysponujemy własnymi specjalistycznymi pracowniami.